Навчально-методичний семінар «Викладання ключових аспектів державно-приватного партнерства: український досвід»

8-10 червня 2015 р. експерти Центру регіонального розвитку ХНУМГ імені О.М.Бекетова, викладачі кафедри економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку – Панова Олена Дмитрівна і Славута Олена Іванівна взяли участь у триденному навчально-методичному семінарі «Викладання ключових аспектів державно-приватного партнерства: український досвід», організований Програмою розвитку державно-приватного партнерства Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у м. Києві.

Метою семінару є поширення практичного досвіду з підготовки та реалізації проектів державно-приватного партнерства в Україні, а також обмін досвідом учасників із викладання курсу чи модулю з ДПП. На семінарі виступила професійний тренер з ДПП Наталія Доценко-Білоус стосовно правових, фінансових та організаційних аспектів реалізації проектів ДПП в Україні, модератор Наталія Гринчук організувала тренінг з практичних питань навчання держслужбовців.

Учасники семінару також обмінялись досвідом з використання різних навчальних інструментів для окремих цільових аудиторій – студентів, держслужбовців, представників бізнесу.

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото