Студентам!

 

Студент (від лат. studens - наполегливо працює, займається) - учень вищого, у деяких країнах і середнього навчального закладу. У Стародавньому Римі і в Середні віки студентами називали будь-які особи, зайняті процесом пізнання. З підставою в XII ст. університетів термін став вживатися для позначення навчаються і викладають в них осіб; після введення вчених звань для викладачів (магістр, професор та ін) - тільки учнів.

Студенти очного відділення зазвичай відвідують вищі навчальні заклади, де слухають лекції, беруть участь у семінарах, після чого здають заліки та іспити, виконують курсові роботи і беруть участь у практику по спеціальності, а по закінченні відповідної ступені навчання виконують дипломну роботу.

Невід'ємною складовою студентського життя всіх країн і часів є супутнє посильну самопізнання і самовизначення в особистому і суспільному житті, в тому числі через участь у самодіяльності, підробітках, суспільно-політичного життя.

Для заочного і вечірнього навчання використовуються дещо інші правила: студенти є слухачами більш стислого курсу лекцій, а студенти-заочники нерідко приїжджають в навчальний заклад тільки для здачі іспитів.

У вузах, де навчання ведеться по щаблях бакалаврату та магістратури (Болонська система), найменування студент застосовується для обох ступенів, наприклад, студент бакалавріату, студент магістратури. Поряд з цим, використовуються поняття бакалаврант і магістрант.

 

 


На сайті 337 гостей та користувачі відсутні

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА