Міжнародна академічна  мобільність для викладачів  та здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти з Естонією 

Кафедра Підприємництва та бізнес-адміністрування запрошує викладачів та здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти прийняти участь у віртуальній навчальній програмі КОРОТКИЙ КУРС: ПРОВІДНІ ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗМІНИ В БУРЕМНІ ЧАСИ.

Огляд курсу

Слухачі цього короткого курсу підвищать рівень своїх знань щодо управління змінами, що допоможе також розробляти спеціальні практичні підходи для вирішення конкретних організаційних викликів, які виникають в результаті надзвичайних обставини або умов. Буде продемонстровано як запровадити зміни для розвитку конкретної організаційної та бізнес-моделі. У якості спеціальних тем слухачі зосередяться на управлінні змінами під час військового конфлікту, а також на управлінні змінами в організаціях державного та приватного секторів у контексті потенційного членства в ЄС.

В курсі буде представлено системний та цілеспрямований огляд основних теорій управління змінами та практичних рішень, які випливають із концепцій. Завдяки проектам і командній роботі в руслі управління змінами, будуть відображені виклики в конкретному контексті рідної країн слухачів та конкретних потреб організацій, де вони працюють або прагнуть працювати.

Курс розпочнеться з самостійної роботи, під час якої кожен слухач візьме участь у віртуальних лекціях. Після цього відбудуться семінари, на яких слухачі зможуть розглянути лекції в контексті практичних ситуацій для їх кращого розуміння лекції та розробити актуальну ідею для управління змінами в Україні. Тренінг завершиться презентацією учасниками ідей в частині організаційних змін.

Дві цілі короткого курсу:

Перша ціль покликана збільшити концептуальні знання управління змінами – особливо в контексті радикальних змін у зовнішньому середовищі.

Друга ціль полягає в тому, щоб допомогти учасникам курсу розробити конкретну ідею проекту управління змінами, яка потенційно буде реалізована в їхніх відповідних організаціях.

Цільова група

Особи, які приймають рішення в організаціях як приватного, так і державного сектору в Україні.

Результати навчання:
1. Глибше розуміння багатогранної природи управління змінами.
2. Здатність розрізняти пріоритети в управлінні змінами в різноманітних зовнішніх середовищах.
3. Підвищення потенціалу для розроблення та впровадження управління змінами в організаціях.
 
Середовище навчання:
Онлайн-лекції та семінари з учасниками.
 
Методи навчання:
Самостійне навчання, лекції та семінари.
 
Теоретичні поняття:
управління змінами, ризик, невизначеність, складність, зовнішнє середовище, цифровізація, стійкість, зелена трансформація, умови ЄС.

 

Орієнтовний зміст модулів короткого курсу, кейси та актуальність для України

Модуль Зміст Актуальність для України

А: Лекції: Концептуальний огляд управління змінами. Аналіз зовнішнього середовища та організаційних потреб.

Тривалість : 5 годин

Період: вересень/ листопад 2023

Режим: Віртуальний

Концепція управління змінами. Роль лідерства під час кризи. Перехідний період. Трансформація. Криза. Рушійні сили зовнішніх та організаційних змін. Організаційні функції та процеси. Організаційне значення управління змінами. Цілі, завдання та критерії успіху.

 

 

Кейс: Управління змінами в української роздрібній компанії в умовах війни.

 

 

 

 

Б. Лекції з управління змінами зосереджені на цифровізації, стійкості та розширенні ЄС.Б. Лекції з управління змінами зосереджені на цифровізації, стійкості та розширенні ЄС.

Тривалість: 5 годин

Період: вересень/ листопад 2023

Режим: Віртуальний

Ролі та процеси в управлінні змінами в умовах цифровізації, стійкість та розширення ЄС. Обговорення кейсів щодо динаміки управління змінами. Розробка гнучкого підходу та дорожньої карти для управління змінами. Боротьба з міфами, такими як культура героїв і зміни за указом.

 

 

 

Кейс: Розширення ЄС: Досвід Естонії.

Додаткові кейси щодо цифровізації та стійкості. Семінари, які стосуються конкретних потреб для розвитку України та її організацій.

 

С: Семінари: Розроблення проекту управління змінами. Презентація ідеї.С: Семінари: Розроблення проекту управління змінами. Презентація ідеї.

Тривалість: 5 годин

Період: вересень/ листопад 2023

Режим: Віртуальний

Поточний і бажаний майбутній стан. Показники ефективності. Залучення зацікавлених сторін. Оцінювання ризиків і невизначеностей. Розроблення засобів протидії. Планування розвитку та комунікацій. Побудова аргументів для проекту та соціалізація змін.

 

 

 

Український учасник розробляє конкретні ідеї для проекту управління змінами

 

 

 

 

 

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

За додатковою інформацією звертатися до д.е.н, проф., зав. каф. Підприємництва та бізнес-адміністрування Димченко Олени Володимирівни, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


Ми у соціальних мережах

 Фейсбук    Інстаграм

2025

На сайті 460 гостей та 0 користувачів

ПБА Графік консультацій викладачів

ПБА графік прийняття академічних заборгованостей

ПБА BEKETOV BUSINESS INCUBATOR

ПБА школі розвитку StartUp Business International Economics Beketov School

ПБА обласний конкрс наукових робіт

ПБА створення електронних кабінетів

ПБА презентація кафедри