Міжнародна науково-практична конференція

"Сучасні тренди розвитку урбанізованих територій"

Мета конференції - обговорення питань застосування підходів, механізмів та інструментарію у вирішенні проблем і визначення трендів розвитку урбанізованих територій.

Редакційна колегія:

Димченко О. В. д-р екон. наук, проф. кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова;

Бубенко П. Т. – д-р екон. наук, проф. кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова;

Бурак О. М. – канд. екон. наук, доц. кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова;

Матвєєва Н. М. канд. екон. наук, доц. кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

Основні тематичні напрямки конференції:

Секція 1. Проблеми, стан та перспективи розвитку підприємств житлово-комунального господарства та будівництва.

Секція 2. Регіональна стратегія розвитку господарського комплексу.

Секція 3. Питання сталого розвитку урбанізованих територій.

Секція 4. Бізнес і публічне адміністрування в контексті децентралізації.

Секція 5. Перспективи застосування інформаційних технологій для розвитку міської інфраструктури.

Робочі мови конференції:

українська, англійська, німецька, російська.

Умови участі в конференції:

Оплата організаційного внеску здійснюється за наступними реквізитами:

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

код ЄДРПОУ 02071151, р/р 31251217201001

ДКС України, МФО 820172

з вказівкою: за участь в конференції «назва конференції» і П.І.Б. учасника

Копію платіжного документу потрібно надіслали на електронну адресу оргкомітету.

На одну наукову роботу відсилається один авторський екземпляр збірника тез доповідей.

Тези доповідей повинні бути ретельно відредаговані. Відповідальність за зміст та оформлення тез несе автор. Інформація щодо конференції доступна за сайті: https://economy.kname.edu.ua

Планується видання:

- збірника тез доповідей конференції;

- за бажанням авторів можлива публікація статей у науково-технічному збірнику «Комунальне господарство міст». З вимогами до оформлення та оплати статей можна ознайомитися на сайті ХНУГХ ім. О.М. Бекетова за посиланням: http://khg.kname.edu.ua/

Матеріали, що не відповідають зазначеним вище вимогам, Оргкомітетом до друку не приймаються.

Заявка на участь у міжнародній науково-практичній конференції

Зразок оформлення тез доповідей

Адреса Оргкомітету конференції:

Харківський національний університет міського господарства
ім. О.М. Бекетова:

вул. Маршала Бажанова, 17

61002, м. Харків, Україна

Оргкомітет конференції «Сучасні тренди розвитку урбанізованих територій»

Телефон для довідок: +38 (057) 707-32-41

Відповідальні секретарі конференції:

Покуца Ілля Володимирович,  к.т. + 38 067 963 84 39

Бурак Олена Миколаївна,  к.т. +38 050 300 74 86