Відкрита лекція Юрія Тараруєва  з дисципліни "Міжнародний бізнес"

19 квітня 2024 року кандидатом економічних наук, доцентом кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування - Юрієм Тараруєвим - була проведена відкрита лекція з міжнародного бізнесу на тему "Транснаціональні корпорації" для здобувачів 2 курсу спеціальності "Підприємництво та торгівля".
Лекція стала для студентів не лише можливістю отримати нові знання, а й цікавою платформою для активного обговорення важливих аспектів сучасного міжнародного бізнесу. Юрій Олександрович привернув увагу аудиторії до актуальних проблем та перспектив розвитку корпоративного сектору, надаючи приклади успішної практики із міжнародного досвіду. Студенти з інтересом висловлювали свої думки та задавали питання, долучаючись до жвавої дискусії. Вони не лише збагатили свої знання, але й набули навичок аналізу та критичного мислення, які будуть корисні у подальшій професійній діяльності.
1   2

На сайті 62 гостя та 0 користувачів