Шановні роботодавці!

Просимо Вас долучитися до удосконалення надання освітніх послуг, заповнивши анкету. Висловлені Вами побажання будуть використані для поліпшення якості освітніх послуг. Дякуємо за співпрацю.

Для проходження анкетування для оцінки ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ «Економіка та організація бізнесу»  роботодавцями необхідно натиснути напис з відповідним активним посиланням.

Спеціальність Освітня програма Освітній ступінь Анкета оцінювання освітньої програми Результати анкетування
1 076 - Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Економіка та організація бізнесу бакалавр Анкета (076 Б) Результати

Зауваження та пропозицій роботодавців

Згідно аналізу ОП, проведеного роботадавцями, для більш продуктивної підготовки випускників доцільно збільшити тривалість практичної підготовки, розширити список баз практик, збільшити кількість видів практик, застосовувати дуальну форму навчання.

Як вид співпраці роботодавці запропонували участь в спільних проектах, конференціях, проведення для студентів лекцій, семінарів, тренінгів, майстер-класів, рецензування наукових робіт.

На сайті 142 гостя та 0 користувачів