Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі та викладачі!

Кафедра Підприємництва та бізнес-адміністрування запрошує всіх бажаючих на онлайн-заняття в школі розвитку "StartUp, Business&  International Economics Beketov School".

Завідуюча кафедрою Підприємництва та бізнес-адміністрування, докторка економічних наук, професорка, сертифікований тренер Beketov Startup School Олена Димченко 16.03.2024 о 16-00 проведе заняття  за темою "Інноваційне підприємництво та Start-up: від створення до реалізації".

Долучайся  до заняття  в Zoom за посиланням http://surl.li/osmvw

Ідентифікатор конференції  739 3330 1316

Код доступу: 3pp1vf

Димченко ОВ    15.07.2023EV

Заняття стане чудовим шансом для школярів, студентів та всіх зацікавлених осіб, які прагнуть розширити свої розуміння щодо інноваційного підприємництва та здобути цінні практичні навички. Не пропустіть цю неповторну можливість отримати цікаві знання та інсайти від провідного експерта у сфері підприємництва та стартапів!