Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній інтернет-конференції

"ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ У ВОЄННИЙ ЧАС: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ, ТРЕНДИ ТА ТРАНСФОРМАЦІЇ" ,

яка відбудеться 01-28 лютого 2024 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова

Мета конференціїобговорення питань застосування підходів, механізмів та інструментарію у вирішенні проблем і визначення трендів розвитку підприємництва та бізнес-адміністрування в умовах діджиталізації.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Основні тематичні напрямки конференції:

Секція 1Актуальні проблеми  та перспективи розвитку стартапів,  підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Секція 2. Розвиток підприємництва: регіональний аспект

Секція 3. Розвиток фінансово-економічних відносин в сучасному підприємництві

Секція 4. Особливості бізнес-адміністрування на підприємствах (різних форм власності)

Секція 5. Діджиталізація : перспективи застосування інформаційних технологій для розвитку бізнесу

Секція 6. Проблеми та виклики для бізнесу в умовах воєнного стану

Секція 7. Підприємництво у сфері життєзабезпечення міст і регіонів

Робочі мови конференції:

українська, англійська.

Умови участі в конференції:

Участь у заході – безкоштовна.

Для участі в конференції необхідно до  15 січня 2024 р. надіслати до Оргкомітету електронною поштою:

- заявку на участь;

- тези доповіді (2-4 стор.).

Тези доповідей повинні бути ретельно відредаговані. Відповідальність за зміст та оформлення тез несе автор.

Матеріали, що не відповідають зазначеним вище вимогам, оргкомітетом до друку не приймаються.

Відповідальні секретарі конференції:

д-р екон. наук, професор Рудаченко Ольга Олександрівна+380935048815

к-т екон. наук, доцент  Коненко Віталіна Володимиріва +380509785136

АРХІВ ЗБІРНИКІВ

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Підприємництво та бізнес-адміністрування  у воєнний час: сучасні виклики, тренди та трансформації» (01-28 лютого 2024 року)
Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Підприємництво та бізнес-адміністрування  в умовах діджиталізації» (01-28 лютого 2023 року)

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Підприємництво та бізнес-адміністрування: сучасні виклики, тренди та трансформації" (01-28 лютого 2022 року)

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Підприємництво та бізнес-адміністрування: сучасні тренди" (01-28 лютого 2021 року)

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Підприємництво та бізнес-адміністрування" (01-28 лютого 2020 року)

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Бізнес-адміністрування в умовах сучасних економічних реалій" (01-28 лютого 2019 року)

IV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Бізнес-адміністрування в умовах турбулентної економіки" (01-28 лютого 2018 року)

IІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Бізнес-адміністрування в умовах турбулентної економіки" (01-28 лютого 2017 року)