Гостьова лекція д-ра екон. наук, проф. Валентини Смачило на тему "Лідерство в підприємництві: трансформація через вплив війни" для судентів Сілезької Академії

В межах багаторічної співпраці між Сілезькою Академією (м. Катовіце, Польща) та Харківським національним університетом міського господарства ім. О.М. Бекетова 15 березня в м. Катовіце відбулася гостьова лекція д-ра екон. наук, проф. Смачило В.В. на тему Лідерство в підприємництві: трансформація через вплив війни. Під час лекції студенти польського університету дізналися про необхідні навички підприємців в сучасному світі, а також про вихід українських підприємців на ринок Польщі - проблеми, з якими вони стикаються, їх характерні риси та етапи цього виходу.
Студенти мали можливість обговорити питання створення власної справи в Україні та Польщі, підтримку для молодих підприємців та діджитал інструменти реєстрації бізнесу в двох країнах а також пройти опитування щодо майбутніх намірів.