Участь здобувачів спеціальності 076 "Підприємництво та торгівля" у національному  фіналі проєкту "Відновлення через соціальне підприємництво"

22 червня у Києві відбувся національний фінал проєкту "Відновлення через соціальне підприємництво", за участь в фіналі змагалися понад 70 команд з усієї країни. До фіналу потрапили 30 команд з 24 навчальних закладів 10 областей та міста Києва змагались за вихід в Startup Pre-Accelerator від Junior Achievement Ukraine (JA Ukraine).
Команду Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова представили студенти кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування: Гончарова Олена та Брунько Антон. Керівник проєкту д.е.н., проф. кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування Смачило В.В.

Подія відбулася у стінах головного, Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який виступив співорганізатором заходу.

Учасники представили ідеї та проєкти, які вирішують нагальні соціальні, культурні та екологічні проблеми.
В Україні проєкт EU4Youth «Відновлення через соціальне підприємництво» впроваджується впродовж 2 років для молодих людей 17-24 років.

photo 2024 06 26 15 00 23  photo 2024 06 26 15 00 36

Довідка
Ініціатива працює за підтримки Європейського Союзу, Міністерства закордонних справ Литви та інших партнерських організацій. Проєкт EU4Youth «Відновлення через соціальне підприємництво» має на меті надати більше 2100 молодим

photo 2024 06 26 15 00 11