Вітаємо здобувачів першого (бакаларврського) рівня вищої освіти спеціальності 076 "Підприємництво та торгівля" з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

З 22 по 27 червня  2024 року на кафедрі Підприємництва та бізнес-адміністрування здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої спеціальності 076 "Підприємництво та торгівля" захистили кваліфікаційні роботи. Захист проводився дистанційно з використанням платформи Microsoft Teams.

Протягом усього періоду навчання здобувачі наполегливо працювали під керівництвом викладачів кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування, і результати цієї праці були представлені під час захисту. У своїх доповідях студенти висвітлили такі актуальні проблеми, як діджиталізація як основний інструмент розвитку бізнесу, впровадження цифрових двійників у бізнес-процеси підприємства, розробка стратегічних напрямків розвитку підприємства, удосконалення стратегії розвитку соціальної політики в діяльності суб’єктів підприємництва, зелений туризм як вид підприємницької діяльності, підприємництво в Україні під час воєнного стану та інші.

Голова комісії -  генеральна директорка ТОВ «Велні», кандидатка економічних наук, доцентка Вікторія Величко
 та члени екзаменаційної комісії:
- доктор економічних наук, професор Павло Бубенко
- кандидатка економічних наук, доцентка Олена Вінниченко;
- доцентка Валентина Прасол

заслухали доповіді, відгуки наукових керівників, рецензентів та дійшла висновку, що кваліфікаційні роботи здобувачів виконані на високому науковому та методичному рівні. Здобувачі продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки, вільне володіння матеріалом, вміло добирали аргументи під час відповідей на запитання членів екзаменаційної комісії.

Вітаємо здобувачів із успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажаємо натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, життєвої мудрості, нових досягнень та успішного працевлаштування за фахом!

На сайті 52 гостя та 0 користувачів