volgina 2

Е-портфоліо викладача

Профіль у Google Scholar

Посада:

старший викладач кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування

Освіта:

Харківська національна академія міського господарства, 1996-1998 рр., спеціальність "Економіка підприємств", диплом магістра з відзнакою, 1998 р.

Харківська національна академія міського господарства, 1992-1998 рр., спеціальність "Економіка підприємств міського господарства", диплом спеціаліста з відзнакою, 1998 р.

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, 1982-1992 рр.

Професійний досвід:

Старший викладач Підприємництва та бізнес-адміністрування 2014- по теперішній час

старший викладач кафедри міської і регіональної економіки, ХНАМГ, 2005-2014 рр.

асистент кафедри економіки підприємств міського господарства, ХНАМГ, 1998-2005 рр.

Підвищення кваліфікації:

“Програма підвищення кваліфікації викладачів економічних дисциплін: економіка довкілля і природних ресурсів”, 2014 р.

“Вдосконалення навчального процесу з використанням системи дистанційного навчання Moodle”, 2009 р.

Підвищення кваліфікації у внутрішньовузівській системі підвищення кваліфікації НТУ "ХПІ", 2005-2006 рр.

Microsoft Teams: Волгіна Наталя Олександрівна