Вітаємо Лесю Пискун з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії!!!

14 лютого 2024 року відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність аспіранткаи кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування Пискун Лесі.
Тема дисертаційного дослідження: «Детінізація інвестиційної діяльності суб’єктів підприємництва України»
Науковий керівник – Рудаченко Ольга Олександрівна, д-р екон. наук, доцентка, професорка кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування

Захист пройшов у спеціалізованій вченій раді ДФ 64.089.18 Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова Міністерства освіти і науки України у складі:
Димченко Олена Володимирівна, д-р екон. наук, професорка, завідувачка кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова;
Кривицька Ольга Романівна, д-р екон. наук, професорка, завідувачка кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій Національного університету «Острозька академія»;
Тютюник Інна Володимирівна, д-р екон. наук, доцентка, доцентка кафедри фінансів і підприємництва Сумського державного університету;
Смачило Валентина Володимирівна, д-р екон. наук, професорка, професорка кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова;
Тараруєв Юрій Олександрович, канд. екон. наук, доцент, доцент кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.
Всі члени ради надали позитивну оцінку дисертаційному дослідженню.
На підставі результатів відкритого голосування спеціалізована вчена рада присудила Пискун Лесі ступінь доктора філософії з галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Вітаємо Лесю та її наукового керівника. Бажаємо подальших наукових та професійних здобутків!