У ТРЦ "Нікольський" 18 лютого 2024 року пройшло захоплююче свято, присвячене дівчатам та жінкам в науці під гаслом "Наука – це завжди майбутнє!"

На цьому інноваційному заході, який мав на меті підтримку та розвиток жіночої присутності в науковій сфері, 17 видатних вищих навчальних закладів Харківщини представили свої наукові здобутки та досягнення. Учасники мали унікальну можливість ознайомитися з різноманітними галузями науки, від економіки та інформаційних технологій до природничих наук та гуманітарних досліджень.

На заході представниця кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування -  докторка економічних наук, професорка Рудаченко О.О. розповіла учням та їх батькам про можливості навчання в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова. Зокрема, була презентована спеціальність 076 - Підприємництво та торгівля, яка відкриває широкі можливості для творчого розвитку та успішної кар'єри в сучасному бізнесі.

Святкова атмосфера, інтерактивні лекції та цікаві демонстрації наукових досягнень робили цей захід незабутнім для учасників та відвідувачів, підкреслюючи важливість ролі жінок у розвитку науки та технологій.