Вітаємо Валентину Смачило та команду здобувачів спеціальності 076 Підприємництво та торгівля з виходом у фінал міжнародного  проєкту «Відновлення через соціальне підприємництво» від Junior Achievement з креативним проєктом «Bubble»!

Минулого тижня в Кишиневі Європейський Союз спільно з організацією Junior Achievement (JA) та іншими партнерами представили проєкт «Відновлення через соціальне підприємництво» — амбітний захід, орієнтований на молодь Грузії, Молдови та України. В Україні проєкт EU4Youth «Відновлення через Соціальне Підприємництво» впроваджуватиметься впродовж 2 років для молоді віком 17-19 років.

Місія проєкту, який триватиме з січня 2024 року по липень 2025 року в трьох вищезазначених країнах, полягає у сприянні глибшого розуміння соціального підприємництва та озброєння молоді необхідними навичками, водночас створити екосистему, сприятливу для зростання соціальних підприємств.

Наша команда здобувачів спеціальності 076 Підприємництво та торгівля на чолі з лектором - докторкою економічних наук, професоркою кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування Валентиною Смачило  - пройшла до фіналу у міжнародному проєкті «Відновлення через соціальне підприємництво» від Junior Achievement з креативним проєктом «Bubble».

Ми пишаємося нашими талановитими здобувачами - Оленою Гончаровою, Анною Шкурко та Юлією Шкурко. Їхній проєкт «Bubble» не лише вразив журі інноваційністю, але й продемонстрував глибоке розуміння принципів соціального підприємництва та сталого розвитку.

Бажаємо нашій команді подальших успіхів у фіналі та сподіваємося на реалізацію їхніх ідей, які, без сумніву, сприятимуть покращенню нашої спільноти!