Вітаємо Аліну Щубко  з призовим місцем на міжнародному конкурсі наукових робіт!

З гордістю повідомляємо, що здобувачка спеціальності 076 Підприємництво та торгівля  - Аліна Щубко, під керівництвом завідувачки кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування, докторки економічних наук, професорки Олени Димченко та Патріції Газзоли прийняла участь у міжнародному конкурсі студентських наукових робіт на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (КрНУ).

Наші представники зайняли почесне 3-тє місце серед багатьох талановитих учасників!
Окрім визнання та цінного досвіду, вони отримали сертифікати та дипломи, що підтверджують їх високий рівень знань. Цей успіх є свідченням високої якості освіти, яку надає наша кафедра, та наполегливої праці як студентів, так і викладачів.
Вітаємо наших переможців і бажаємо їм подальших успіхів та нових досягнень!

photo 2024 06 12 09 03 54     photo 2024 06 12 09 03 53

photo 2024 06 12 09 03 53 2